SSD Transcend ESD270C TS2TESD270C 2 ТБ
Відео 4Фото 6 |
Transcend TS2TESD270C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend ESD270C TS2TESD270C 2 ТБ
Усі ціни 20 →Transcend ESD270C 3D NAND 2TB USB Type-C (TS2TESD270C) Black TS2TESD270C | 6 925 грн. |
Портативний SSD Transcend 2TB USB 3.1 Gen 2 Type-C ESD270C TS2TESD270C | 6 399 грн. |
Портативний SSD TRANSCEND 2TB USB 3.1 Gen 2 Type-C ESD270C (TS2TESD270C) | 6 399 грн. |
SSD накопитель Transcend esd270c 2Tb Black usb 3.1 3d tlc (ts2tesd270c) | 6 176 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Transcend ESD270C TS2TESD270C
Ціни на Transcend ESD270C TS2TESD270C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD270C TS250GESD270C 250 ГБ | від 1 789 грн. | 2 пропозиції | ||
Transcend ESD270C TS500GESD270C 500 ГБ | від 2 153 грн. | 16 пропозицій | ||
Transcend ESD270C TS1TESD270C 1 ТБ | від 3 458 грн. | 5 пропозицій | ||
Transcend ESD270C TS2TESD270C 2 ТБ | від 5 732 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →