SSD Transcend ESD300 TS2TESD300C 2 ТБ
Фото 5 |
Transcend TS2TESD300C |
|
Крихітний, схожий на звичайну флешку, мобільний SSD-накопичувач забезпечує блискавичну швидкість передачі даних - 10 Гбіт/с при максимальній ємності сховища до 2 ТБ. Як і його побратими серії ESD, він створений для художників, дизайнерів, кодерів, відеомонтажерів, аніматорів та інших працівників креативного цеху, яким необхідно швидко і регулярно переносити великі обсяги даних.
Також він може стати більш швидкою та надійною альтернативою портативним HDD для резервного копіювання та архівування важливих даних. Акцент при виробництві пристрою був зроблений не на надзвукових швидкостях або протиударному корпусі, а на ергономіці та зручності при повсякденному використанні. Зокрема, дизайн даної моделі нагадує невелику флешку з USB-коннекторами по обидва боки: з одного боку стандартний USB A, з іншого — сучасний USB C.
Це дозволяє легко обмінюватися файлами між пристроями з різними типами підключення без необхідності в кабелях або перехідниках. У свою чергу міцний алюмінієвий корпус захищає дані при випадковому падінні. А пластикові ковпачки закривають обидва конектори, щоб користувач їх випадково не пошкодив, поки носить у кишені чи сумці. В іншому, це стандартний портативний SSD, побудований на базі флеш-пам'яті 3D TLC NAND і використовує сучасний інтерфейс обміну даними USB-C 3.2 Gen 2, який забезпечує стабільно високу швидкість читання і запису даних в районі 1000 МБ/с.
Крім платформи Windows, виробник обіцяє повну сумісність з різними типами мобільних і стаціонарних гаджетів, що працюють під керуванням операційних систем MacOS, iPadOS і Android. Єдина умова - підтримка відповідної версії USB-інтерфейсу, інакше гаджет може стати вузьким пляшковим шийкою, що обмежує швидкість SSD. Що стосується мобільних пристроїв, вони повинні підтримувати функцію USB OTG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend ESD300 TS2TESD300C 2 ТБ
Усі ціни 57 →Transcend ESD300 3D NAND 2TB USB Type-C (TS2TESD300S) Silver TS2TESD300S | 7 115 грн. |
SSD диск Transcend ESD300 2TB USB 3.1 Gen 2 Type-C Blue TS2TESD300C | 6 928 грн. |
Портативний SSD TRANSCEND 2TB USB 3.1 Gen 2 Type-C ESD300 Blue (TS2TESD300 | 6 799 грн. |
Transcend ESD300 2 Tb Sky Blue (TS2TESD300C) | 6 951 грн. |
Transcend ESD300 2 Tb Sky Blue (TS2TESD300C) | 6 757 грн. |
Модификації Transcend ESD300 TS2TESD300C
Ціни на Transcend ESD300 TS2TESD300C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD300 TS512GESD300C 512 ГБ | від 1 999 грн. | 53 пропозиції | ||
Transcend ESD300 TS1TESD300C 1 ТБ | від 3 330 грн. | 61 пропозиція | ||
Transcend ESD300 TS2TESD300C 2 ТБ | від 6 633 грн. | 58 пропозицій |