Всесезонна шина CST Tires Land Dragon CL18 35/10,5 R16 119K
Відео 11Фото 3 |
Виберіть розмір шин
CST Tires Land Dragon CL18 35/10,5 R16 119K 265/90 R16 108 K 265/90 R16 119 K |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CST Tires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CST Tires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CST Tires Land Dragon CL18 35/10,5 R16 119K
Усі ціни 27 →Шина CST LAND DRAGON CL-18 35/10,5 R16 119K | 8 290 грн. |
CST LAND DRAGON CL-18 35.00/10.5 R16 119K | 8 943 грн. |
CST LAND DRAGON CL-18 35.00/10.5 R16 119K | 8 697 грн. |
CST Land Dragon CL18 35/10.5-16 119K | 9 734 грн. |
Всесезонные шины CST Land Dragon CL18 35/10.5 R16 119K 1002296955 | 8 855 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації CST Tires Land Dragon CL18 35/10,5 R16 119K
Ціни на CST Tires Land Dragon CL18 35/10,5 R16 119K |
---|---|---|---|---|
CST Tires Land Dragon CL18 35/10,5 R16 108K | від 8 890 грн. | 6 пропозицій | ||
CST Tires Land Dragon CL18 35/10,5 R16 119K | від 8 290 грн. | 27 пропозицій |
Рекомендуємо