ДБЖ Powercom Imperial IMP-825AP 825 ВА
Фото 4 |
Powercom Imperial IMP-825AP 825 ВА 625 ВА825 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom Imperial IMP-825AP 825 ВА
Усі ціни 14 →Powercom Imperial IMP-825AP | 5 026 грн. |
Powercom Imperial IMP-825AP | 5 026 грн. |
Устройство бесперебойного питания Powercom IMP-825AP Schuko | 5 025 грн. |
Powercom IMP-825AP Schuko | 4 689 грн. |
ИБП Powercom IMP-825AP, 495 Вт, 3хEURO Schuko, AVR, USB IMP-825AP.SH | 5 025 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Powercom Imperial IMP-825AP
Ціни на Powercom Imperial IMP-825AP |
---|---|---|---|---|
Powercom Imperial IMP-625AP 625 ВА | від 4 633 грн. | 2 пропозиції | ||
Powercom Imperial IMP-825AP 825 ВА | від 4 689 грн. | 14 пропозицій |