ДБЖ Powercom Imperial IMD-825AP 825 ВА
Фото 3 |
Powercom Imperial IMD-825AP 825 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom Imperial IMD-825AP 825 ВА
Усі ціни 38 →ИБП Powercom IMD-825AP | 6 318 грн. |
Powercom Powercom IMD-825 AP | 5 823 грн. |
ИБП UPS Powercom Imperial Digital IMD-825AP LCD (IMD-825AP LCD) | 5 548 грн. |
Powercom Imperial IMD-825AP | 5 824 грн. |
Powercom Imperial IMD-825AP | 5 824 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Powercom Imperial IMD-825AP
Ціни на Powercom Imperial IMD-825AP |
---|---|---|---|---|
Powercom Imperial IMD-425AP 425 ВА | від 2 521 грн. | 1 пропозиція | ||
Powercom Imperial IMD-525AP 525 ВА | від 2 762 грн. | 1 пропозиція | ||
Powercom Imperial IMD-625AP 625 ВА | від 2 875 грн. | 6 пропозицій | ||
Powercom Imperial IMD-825AP 825 ВА | від 5 419 грн. | 38 пропозицій |