Вудилище D.A.M. Effzett Optimus II Spin 240-25 (59993)
D.A.M. Effzett Optimus II Spin 240-25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D.A.M. 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D.A.M..
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D.A.M. Effzett Optimus II Spin 240-25
Вудлище спінінгове DAM Effzett Optimus II Spin 240 м 7-25 г (59993) | 3 539 грн. |
Вудилище Dam Effzett Optimus II Spin 2.4m 7-25g (59993) | 3 775 грн. |
Вудлище DAM Effzett Optimus II Spin 2.40m 7-25gr 59993 | 5 444 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →