Вудилище Shimano Vengeance CX Spinning 240MC (SVCX24MC)
Shimano Vengeance CX Spinning 240MC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Vengeance CX Spinning 240MC
Усі ціни 14 →Спининговое удилище Shimano Vengeance Cx 240M 10-35g Cork | 1 941 грн. |
Спиннинг Shimano Vengeance CX (Cork) 240M 2.40m 10-35g (SVCX24MC) | 1 940 грн. |
Вудилище Shimano Vengeance CX 240M 10-35g Cork (SVCX24MC) | 1 940 грн. |
Удилище Shimano Vengeance CX 240M 10-35g Cork (SVCX24MC) SVCX24MC | 1 940 грн. |
Вудилище Shimano Vengeance CX 240M 10-35g Cork (SVCX24MC) SVCX24MC | 1 940 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →