Комутатор D-Link DGS-1250-28X
Відео 1Фото 9 |
D-Link DGS-1250-28X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DGS-1250-28X
Усі ціни 34 →D-Link DGS-1250-28X | 10 736 грн. |
D-Link DGS-1250-28X | 10 093 грн. |
D-Link DGS-1250-28X Комутатор | 13 144 грн. |
Мережевий комутатор D-Link DGS-1250-28X | 11 000 грн. |
Сетевой коммутатор D-Link DGS-1250-28X | 10 780 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації D-Link DGS-1250-28X
Ціни на D-Link DGS-1250-28X |
---|---|---|---|---|
D-Link DGS-1250-28X | від 9 088 грн. | 34 пропозиції | ||
D-Link DGS-1250-28XMP | від 17 814 грн. | 5 пропозицій | ||
D-Link DGS-1250-52X | від 21 076 грн. | 7 пропозицій | ||
D-Link DGS-1250-52XMP | від 27 475 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →