Камера відеоспостереження Dahua DH-IPC-HDBW1431EP-S 2.8 mm
Фото 8 |
Dahua DH-IPC-HDBW1431EP-S 2.8 mm |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua DH-IPC-HDBW1431EP-S 2.8 mm
Усі ціни 9 →IP камера купольна Dahua DH-IPC-HDBW1431EP-S4 (2.8) (White) DH-IPC-HDBW143 | 3 500 грн. |
Dahua DH-IPC-HDBW1431EP-S4 (2.8 мм) 67371 | 4 199 грн. |
IP-камера відеоспостереження Dahua DH-IPC-HDBW1431EP-S4 (2.8) | 3 640 грн. |
Купольна IP-камера Dahua DH-IPC-HDBW1431EP-S (2.8) | 3 731 грн. |
Dahua Technology DH-IPC-HDBW1431EP-S4 (2.8) | 3 640 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →