Камера відеоспостереження Dahua IPC-HFW2230S-S-S2 3.6 mm
Відео 5Фото 2 |
Dahua IPC-HFW2230S-S-S2 3.6 mm 2.8 мм3.6 мм |
|
Області інтересу (ROI). Шумозаглушення 3D DNR.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua IPC-HFW2230S-S-S2 3.6 mm
Усі ціни 43 →IP камера Dahua dh-ipc-hfw2230sp-s-s2 (3.6 мм) | 2 984 грн. |
IP-відеокамера 2 Мп Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2 (3.6 мм) для системи відео | 3 237 грн. |
IP камера вулична Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2 (3.6) (White) DH-IPC-HFW2230 | 3 200 грн. |
Камера відеоспостереження Dahua 2Mп Starlight IP c ІК підсвічуванням DH-IP | 3 320 грн. |
Камера відеоспостереження Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2 (3.6) | 3 320 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості камери відеоспостереження Dahua IPC-HFW2230S-S-S2 3.6 mm:
- Мінімальне освітлення — 0.005 люкс
Модификації Dahua IPC-HFW2230S-S-S2 3.6 mm
Ціни на Dahua IPC-HFW2230S-S-S2 3.6 mm |
---|---|---|---|---|
Dahua IPC-HFW2230S-S-S2 2.8 mm | від 2 764 грн. | 51 пропозиція | ||
Dahua IPC-HFW2230S-S-S2 3.6 mm | від 2 690 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →