Wi-Fi камера Partizan IPO-2SP WiFi
Partizan IPO-2SP WiFi |
|
Можливість роботи з Partizan Cloud Storage.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Partizan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Partizan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Partizan IPO-2SP WiFi
Видеокамера IP Partizan Cloud bullet FullHD IPO-2SP WiFi 2.1 3.0MP | 3 310 грн. |
3 Мп Wi-Fi IP-відеокамера Partizan Cloud bullet FullHD IPO-2SP WiFi 2.1 | 3 440 грн. |
3 Мп Wi-Fi IP-відеокамера Partizan Cloud bullet FullHD IPO-2SP WiFi 2.1 | 3 420 грн. |
Вулична Wi-Fi IP камера Partizan IPO-2SP WiFi 2.1, 3Мп | 3 440 грн. |
3.0MP IP камера Cloud bullet FullHD IPO-2SP WiFi 2.1 | 3 440 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →