Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HFW1200R
Dahua DH-HAC-HFW1200R |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua DH-HAC-HFW1200R
Усі ціни 16 →IP-камера відеоспостереження Dahua Ir Hdcvi DH-HAC-HFW1200RP-Z (2 MP/2.7–1 | 2 921 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Dahua Ir Hdcvi Varifocal DH-HAC-HFW1200RP-Z (2 M | 2 921 грн. |
HDCVI відеокамера 2 Мп Dahua DH-HAC-HFW1200RP-Z-A (2.7-12 мм) з вбудованим | 2 886 грн. |
Dahua Technology Камера відеоспостереження DH-HAC-HFW1200RP (3.6) 12224 | 1 149 грн. |
2 МП HDCVI IP67 з мікро DH-HAC-HFW1200RP-ZA | 2 886 грн. |
ще 11 пропозицій
Модифікації моделі:
- Модель DH-HAC-HFW1200R – пластиковий корпус.
- Модель DH-HAC-HFW1200RM – металевий корпус.
- Модель DH-HAC-HFW1200R-VF-IRE6 – металевий корпус, перемінна фокусна відстань, дальність підсвічування – 60 м.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →