Кондиціонер Daikin Stylish FTXA20A/RXA20A 20 м²
Відео 21Фото 7 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Купити Daikin Stylish FTXA20A/RXA20A 20 м²
Усі ціни 23 →Кондиционер Daikin Stylish FTXA20AW/RXA20A (белый) | 45 424 грн. |
Кондиціонер спліт-система Daikin FTXA20AW/RXA20A 240820231226 | 69 871 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXA20AW/RXA20A9 | 55 430 грн. |
Кондиціонер DAIKIN FTXA20AW/RXA20A | 69 280 грн. |
DAIKIN FTXA20AW/RXA20A | 67 245 грн. |
Гвардія кондиціонерів Stylish від японської компанії Daikin зроблена, як неважко здогадатися, з акцентом на стильний дизайн. Ну а в технічній частині вона запозичила найкраще у флагманських серій Emura та Ururu Sarara.
На гребені стилю
Внутрішній блок кондиціонера зібраний у компактному корпусі із зменшеними розмірами за глибиною (189 мм) та шириною (798 мм). Його «панцир» може бути пофарбований в класичний білий тон, сіру фарбу з характерною текстурою «фасаду» або забарвлення темного дерева. Вишуканий дизайн кімнатного блоку прикрасить своєю присутністю сучасні інтер'єри у стилі мінімалізму та хай-теку.
Інверторний компресор
Зв'язок між зовнішнім та внутрішнім блоками спліт-системи тримається по трасі довжиною до 20 м. По її «жилам» тече холодоагент R32 з відмінними термодинамічні якості. Заправляє роботою кондиціонера просунутий інверторний привід із високими показниками енергоефективності (А+++ в режимі охолодження та А++ при обдуванні на обігрів). До речі, спліт-система здатна працювати на обігрів при температурі за бортом до -15 °С.
Інтелектуальний розподіл потоків
Технологічна «фішка» моделі — інтелектуальний термодатчик для сканування температури в різних місцях приміщення, що обслуговується. Інфрачервоний сенсор розбиває кімнату на 64 сектори та контролює температурні показники в кожному з них для дотримання ідеального балансу мікроклімату у всіх куточках. Поряд з цим кондиціонер здійснює повітроочищення силами фільтра Flash Streamer.
Віддалене управління
Доступ до всіх функцій і режимів спліт-системи відкривається як з пульта дистанційного керування, так і зі смартфона або планшета по мережі Wi-Fi. Засмучує у всій цій історії лише нескромний цінник моделі. Але за найкращі продукти в класі, та ще й топової дизайнерської серії, доводиться платити карбованою монетою.
Модификації Daikin Stylish FTXA20A/RXA20A
Ціни на Daikin Stylish FTXA20A/RXA20A |
---|---|---|---|---|
Daikin Stylish FTXA20A/RXA20A 20 м² | від 35 583 грн. | 23 пропозиції | ||
Daikin Stylish FTXA25A/RXA25A 25 м² | від 37 468 грн. | 24 пропозиції | ||
Daikin Stylish FTXA35A/RXA35A 34 м² | від 45 559 грн. | 20 пропозицій | ||
Daikin Stylish FTXA42A/RXA42A 42 м² | від 57 217 грн. | 63 пропозиції | ||
Daikin Stylish FTXA50A/RXA50A 50 м² | від 75 429 грн. | 73 пропозиції |