Кондиціонер Daikin Sensira FTXF25A/RXF25A 25 м²
Вражаюче тихий і економічний інверторний кондиціонер (спліт-система) від одного з лідерів світового ринку високоякісної кліматичної техніки. Являє собою середню модель доступної лінійки Daikin Sensira, продукти якої призначені для обслуговування житлових, адміністративно-побутових і офісних кімнат. Може охолоджувати, нагрівати, осушувати і створювати циркуляцію повітря в приміщеннях площею до 25 м².
Зовнішній блок кондиціонера Daikin Sensira FTXF25A/RXF25A обладнаний довговічним фірмовим двокамерним компресором з хитним ротором Daikin Swing Сомргеѕѕог, який забезпечує поліпшену продуктивність і енергоефективність класу А. Режим контролю вологовмісту дає можливість підтримувати відносну вологість повітря в приміщенні в діапазоні 35-60% без зміни температури. Високотехнологічна мікропроцесорна система управління працює з комплектним інфрачервоним пультом управління і підтримує установку Wi-Fi-модуля (купується окремо). Жалюзі з функцією автоматичного похитування гарантують рівномірний розподіл повітря по всьому об'єму приміщення. Зовнішній блок адаптований до вітчизняних кліматичних умов і може працювати на обігрів при значних негативних температурах (до -15 °C).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Купити Daikin Sensira FTXF25A/RXF25A 25 м²
Усі ціни 8 →DAIKIN FTXF25A/RXF25A | 21 066 грн. |
DAIKIN FTXF25A/RXF25A | 20 114 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXF25A/RXF25A | 32 460 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXF25B/RXF25B | 28 302 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXF25A/RXF25A | 28 005 грн. |
Модификації Daikin Sensira FTXF25A/RXF25A
Ціни на Daikin Sensira FTXF25A/RXF25A |
---|---|---|---|---|
Daikin Sensira FTXF20A/RXF20A 20 м² | від 17 710 грн. | 9 пропозицій | ||
Daikin Sensira FTXF25A/RXF25A 25 м² | від 20 114 грн. | 8 пропозицій | ||
Daikin Sensira FTXF35A/RXF35A 33 м² | від 21 412 грн. | 7 пропозицій | ||
Daikin Sensira FTXF50A/RXF50A 50 м² | від 36 050 грн. | 9 пропозицій | ||
Daikin Sensira FTXF60A/RXF60A 60 м² | від 39 926 грн. | 10 пропозицій | ||
Daikin Sensira FTXF71A/RXF71A 71 м² | від 54 910 грн. | 7 пропозицій |