Кондиціонер Daikin Ururu Sarara FTXZ50N/RXZ50N 50 м²
Відео 2Фото 8 |
Daikin Ururu Sarara FTXZ50N/RXZ50N 50 м²
Ururu Sarara (топ, зволоження і приплив)18000 BTUзволоженняпідмішування повітряінверторсенсор присутностіI Feelробота в сильний морозA+++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:1410/1100 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, самоочищення
Можливість підмішування свіжого повітря з вулиці. Найвищий клас енергоефективності як на охолодження, так і на обігрів а+++.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Ururu Sarara FTXZ50N/RXZ50N
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daikin Ururu Sarara FTXZ50N/RXZ50N 50 м²
Усі ціни 23 →Daikin Daikin FTXZ50N/RXZ50N | 157 743 грн. |
Daikin FTXZ50N/RXZ50N | 157 743 грн. |
Кондиціонер спліт-система Daikin FTXZ50N/RXZ50N 240820231223 | 180 098 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXZ50N/RXZ50N | 136 190 грн. |
Кондиціонер DAIKIN FTXZ50N/RXZ50N | 176 571 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Daikin Ururu Sarara FTXZ50N/RXZ50N
Ціни на Daikin Ururu Sarara FTXZ50N/RXZ50N |
---|---|---|---|---|
Daikin Ururu Sarara FTXZ25N/RXZ25N 25 м² | від 104 871 грн. | 23 пропозиції | ||
Daikin Ururu Sarara FTXZ35N/RXZ35N 35 м² | від 115 554 грн. | 24 пропозиції | ||
Daikin Ururu Sarara FTXZ50N/RXZ50N 50 м² | від 126 415 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →