Кондиціонер Daikin Sensira FTXF42E/RXF42E 42 м²
Фото 7 |
Daikin Sensira FTXF42E/RXF42E 42 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:42 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1270/1240 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Sensira FTXF42E/RXF42E
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daikin Sensira FTXF42E/RXF42E 42 м²
Кондиціонер Daikin FTXF42E/RXF42E | 33 690 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXF42E/RXF42E | 33 692 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXF42E/RXF42E | 33 695 грн. |
Модификації Daikin Sensira FTXF42E/RXF42E
Ціни на Daikin Sensira FTXF42E/RXF42E |
---|---|---|---|---|
Daikin Sensira FTXF20E/RXF20E 20 м² | від 25 185 грн. | 4 пропозиції | ||
Daikin Sensira FTXF35E/RXF35E 35 м² | від 28 090 грн. | 3 пропозиції | ||
Daikin Sensira FTXF42E/RXF42E 42 м² | від 33 690 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →