Кондиціонер Daikin Sensira FTXF35A/RXF35A 33 м²
Енергоефективний і вражаюче тихий побутової інверторний кондиціонер (спліт-система) від одного з світових лідерів розробки і виробництва якісного кліматичного обладнання, японської компанії Daikin. Є середньою моделлю сімейства Daikin Sensira, продукти якого призначені для обслуговування житлових і офісних приміщень площею до 20 до 71 м². Обладнаний економічним і довговічним фірмовим компресором з хитним ротором (Daikin Swing Compressor), що забезпечує поліпшену продуктивність і енергоефективність класу А++.
Крім основної функції (охолодження), кондиціонер Daikin Sensira FTXF35A/RXF35A здатний ефективно працювати на обігрів, виконувати осушення і якісно фільтрувати повітря з вражаючою продуктивністю до 690 м³/год. Важливо, що зовнішній блок адаптований до вітчизняних кліматичних умов і може працювати на обігрів при морозах до -15 °C. Система фільтрів з протигрибковою обробкою затримує частинки пилу і усуває неприємні запахи, забезпечуючи стабільне постачання чистим повітрям. Поверхня пульта ДУ має вкрапленням іонів срібла, що виключає можливість контактного перенесення інфекції між користувачами.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Купити Daikin Sensira FTXF35A/RXF35A 33 м²
Усі ціни 8 →Кондиціонер Daikin FTXF35A/RXF35A | 32 100 грн. |
DAIKIN FTXF35A/RXF35A | 22 426 грн. |
DAIKIN FTXF35A/RXF35A | 21 412 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXF35A/RXF35A | 34 370 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXF35A/RXF35A | 32 102 грн. |
Модификації Daikin Sensira FTXF35A/RXF35A
Ціни на Daikin Sensira FTXF35A/RXF35A |
---|---|---|---|---|
Daikin Sensira FTXF20A/RXF20A 20 м² | від 17 710 грн. | 11 пропозицій | ||
Daikin Sensira FTXF25A/RXF25A 25 м² | від 20 114 грн. | 10 пропозицій | ||
Daikin Sensira FTXF35A/RXF35A 33 м² | від 21 412 грн. | 8 пропозицій | ||
Daikin Sensira FTXF50A/RXF50A 50 м² | від 36 050 грн. | 9 пропозицій | ||
Daikin Sensira FTXF60A/RXF60A 60 м² | від 39 926 грн. | 10 пропозицій | ||
Daikin Sensira FTXF71A/RXF71A 71 м² | від 54 910 грн. | 7 пропозицій |