Кондиціонер Daikin Emura 3 FTXJ35A/RXJ35A 34 м²
Відео 3Фото 88 |
Daikin Emura 3 FTXJ35A/RXJ35A 34 м²
2022 рікEmura (топ)12000 BTUіонізаціяінверторсенсор присутностірозумний дімробота в сильну спекуробота в сильний мороздуже тихийA+++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:34 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:780/990 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, іонізація, управління зі смартфона
Оснащується термодатчиком, він визначає присутність людей і визначає поточну температуру повітря в кімнаті. Визначає зони для більш рівномірного розподілу повітряного потоку.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Emura 3 FTXJ35A/RXJ35A
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daikin Emura 3 FTXJ35A/RXJ35A 34 м²
Усі ціни 42 →Daikin Daikin Emura FTXJ35AW/RXJ35A | 93 227 грн. |
Кондиціонер спліт-система Daikin FTXJ35A/RXJ35A 240820231325 | 98 900 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXJ35AB/RXJ35A Wi-Fi | 72 000 грн. |
Кондиціонер DAIKIN FTXJ35AB/RXJ35A (Emura 3) | 101 243 грн. |
DAIKIN FTXJ35AW/RXJ35A | 94 944 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Daikin Emura 3 FTXJ35A/RXJ35A
Ціни на Daikin Emura 3 FTXJ35A/RXJ35A |
---|---|---|---|---|
Daikin Emura 3 FTXJ20A/RXJ20A 20 м² | від 55 000 грн. | 43 пропозиції | ||
Daikin Emura 3 FTXJ25A/RXJ25A 25 м² | від 56 500 грн. | 43 пропозиції | ||
Daikin Emura 3 FTXJ35A/RXJ35A 34 м² | від 70 000 грн. | 42 пропозиції | ||
Daikin Emura 3 FTXJ42A/RXJ42A 42 м² | від 83 000 грн. | 40 пропозицій | ||
Daikin Emura 3 FTXJ50A/RXJ50A 50 м² | від 106 700 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →