Кондиціонер Daikin Emura 3 FTXJ35A 35 м²
Відео 3Фото 68 |
Daikin Emura 3 FTXJ35A 35 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
Функції:нічний режим, іонізація, управління зі смартфона
Оснащується термодатчиком, він визначає присутність людей і визначає поточну температуру повітря в кімнаті. Визначає зони для більш рівномірного розподілу повітряного потоку.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Emura 3 FTXJ35A
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daikin Emura 3 FTXJ35A 35 м²
Усі ціни 9 →Daikin Daikin Emura FTXJ35AW | 43 529 грн. |
Внутрішній настінний блок кондиціонера Daikin Emura FTXJ35AB | 47 613 грн. |
Внутренний блок Daikin EMURA 3 FTXJ35AW | 36 925 грн. |
Daikin Daikin Emura FTXJ35AS | 46 465 грн. |
Daikin Daikin Emura FTXJ35AB | 47 613 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Daikin Emura 3 FTXJ35A
Ціни на Daikin Emura 3 FTXJ35A |
---|---|---|---|---|
Daikin Emura 3 FTXJ20A 20 м² | від 29 445 грн. | 9 пропозицій | ||
Daikin Emura 3 FTXJ25A 25 м² | від 30 805 грн. | 9 пропозицій | ||
Daikin Emura 3 FTXJ35A 35 м² | від 36 925 грн. | 9 пропозицій | ||
Daikin Emura 3 FTXJ42A 42 м² | від 38 412 грн. | 9 пропозицій | ||
Daikin Emura 3 FTXJ50A 50 м² | від 60 160 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →