Вудилище Daiwa Heartland Z 702MLRS-AGS14
Daiwa Heartland Z 702MLRS-AGS14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Heartland Z 702MLRS-AGS14
Спининговое удилище Daiwa Heartland HL 702MLRS AGS14 2.13 1.75-7gr 0140214 | 20 535 грн. |
Вудлище спінінгове Daiwa Heartland HL 702MLRS AGS14 2.13 м 1.75-7 г (01402 | 20 535 грн. |
Спінінг Daiwa Heartland HL 702MLRS AGS14 2.13 1.75-7г / (677103 / 1402146) | 20 535 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →