Вудилище Brain Apex Double 360-130
Brain Apex Double 360-130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Apex Double 360-130
Усі ціни 22 →Фидерное удилище Brain Apex Double 3.6m, 3.25lbs/max 130g (1858.40.73) | 2 211 грн. |
Удилище фидерное Brain Apex Double 3.60m 3.25lbs/max 130g (1858.40.73) | 2 210 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex Double 3.6m 3.25lbs/max 130g (1858.40.73) | 2 210 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex Double 3.6m 3.25lbs/max 130g (1858.40.73) 1858 | 2 210 грн. |
Brain fishing Вудилище Brain fishing Apex Double 3.6m 3.25lbs/max 130g (18 | 2 210 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →