Змішувач Damixa Merkur 710770000
Фото 4 |
Damixa Merkur 710770000 |
|
Аератор EcoSave.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Damixa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Damixa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Damixa Merkur 710770000
Усі ціни 8 →Змішувач для кухні Damixa Merkur хром 710770000 | 2 099 грн. |
Damixa Damixa 710770000 Merkur | 2 099 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний DAMIXA Merkur хром латунь 710770000 | 2 099 грн. |
Смеситель кухонный Damixa Merkur 710770000 192599 | 2 099 грн. |
Смеситель для кухни Damixa Merkur хром 710770000 | 2 099 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →