Змішувач Damixa Sirius 861000000
Damixa Sirius 861000000 Siriusбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Damixa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Damixa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Damixa Sirius 861000000
Усі ціни 15 →Змішувач для ванни Damixa Sirius хром 861000000 | 3 277 грн. |
Змішувач для ванни/душу Damixa Sirius (колір - хром) 861000000 861000000 | 3 277 грн. |
Damixa Damixa Sirius 861000000 | 3 277 грн. |
Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом DAMIXA Sirius хром л | 3 277 грн. |
Змішувач для ванни Damixa Sirius (861000000) 861000000 | 3 277 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →