Змішувач Cersanit Larga S951-377
Фото 7 |
Cersanit Larga S951-377 Largaбез ручного душу |
|
Оснащений аератором, що дозволяє регулювати напрямок струменя. Змішувач створює шум трохи більше 30 децибел.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Larga S951-377
Усі ціни 8 →Змішувач ванна/душ Cersanit LARGA, хром (S951-377) S951-377 | 4 089 грн. |
Змішувач для ванни та душу Cersanit LARGA хром (S951-377) | 3 669 грн. |
Змішувач LARGA 1 ванна/душ хром Модель LARGA S951-377 | 3 305 грн. |
Змішувач для ванни CERSANIT Larga S951-376 | 4 829 грн. |
Змішувач для ванни та душу Cersanit LARGA чорний (S951-376) | 4 365 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →