Газовий котел Danko 12.5UV 12.5 кВт
Danko 12.5UV 12.5 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:підлоговий, двоконтурний
Потужність котла:12.5 кВт, площа ~ 100 м²
Камера згоряння:закрита
Всі характеристики
Характеристики 12.5UV
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Danko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Danko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Danko 12.5UV 12.5 кВт
Двоконтурний газовий котел Данко 12.5 УВС SIT (163294) 163294 | 14 894 грн. |
Газовый котел Данко 12,5УВ | 14 782 грн. |
Газовий котел парапетний Данко 12,5УВ | 15 365 грн. |
Модификації Danko 12.5UV
Ціни на Danko 12.5UV |
---|---|---|---|---|
Danko 7UV 7 кВт | від 12 800 грн. | 2 пропозиції | ||
Danko 10UV 10 кВт | від 13 744 грн. | 3 пропозиції | ||
Danko 12.5UV 12.5 кВт | від 14 782 грн. | 3 пропозиції | ||
Danko 15.5UV 15.5 кВт | від 16 570 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →