Ківш De Buyer Affinity 3706.16
De Buyer Affinity 3706.16 1.8 л2.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Affinity 3706.16
Усі ціни 9 →Ківш De Buyer, 16 см, 1,8л (3706.16) | 5 728 грн. |
Ківш de Buyer 3706,16 16 см/1,8 л | 6 739 грн. |
de Buyer 16 см 3706.16 16см3706.16 | 5 728 грн. |
Ківш de Buyer Affinity 16 см 1.8 л (3706.16) | 5 728 грн. |
Ківш de Buyer Affinity 16 см/1,8 л сталевий (3706.16) | 5 270 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації De Buyer Affinity 3706.16
Ціни на De Buyer Affinity 3706.16 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Affinity 3706.16 | від 5 270 грн. | 9 пропозицій | ||
De Buyer Affinity 3706.18 | від 6 333 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →