Ківш De Buyer Prima Matera 6206.14
Фото 5 |
De Buyer Prima Matera 6206.14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Prima Matera 6206.14
Усі ціни 8 →Ківш мідь/сталь індукційний de Buyer 6206,14 14 см/1,2 л | 14 789 грн. |
de Buyer 14 см 6206.14 14см6206.14 | 12 195 грн. |
De Buyer Prima Matera 6206.14 | 19 680 грн. |
Ківш de Buyer Prima Matera 14 см 1.2 л (6206.14) | 12 194 грн. |
Ківш de Buyer Prima Matera 14 см 1.2 л мідний (6206.14) | 14 789 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації De Buyer Prima Matera 6206.14
Ціни на De Buyer Prima Matera 6206.14 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Prima Matera 6206.14 | від 12 194 грн. | 13 пропозицій | ||
De Buyer Prima Matera 6206.16 | від 15 182 грн. | 13 пропозицій | ||
De Buyer Prima Matera 6206.18 | від 19 034 грн. | 15 пропозицій | ||
De Buyer Prima Matera 6206.20 | від 21 599 грн. | 4 пропозиції | ||
De Buyer Prima Matera 6206.24 | від 34 481 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →