Кухонна мийка Deante Eridan ZQE G713 1000x520
Фото 10 |
Deante Eridan ZQE G713 860x5001000x520 |
|
Мийка не вбирає запахи, стійкий до високих температур (250 °C). Заводські отвори для змішувача і клапан-автомат
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Eridan ZQE G713 1000x520
Усі ціни 36 →Deante Deante Eridan 1000х520х203мм (ZQET713) | 9 399 грн. |
Кухонна мийка Deante ERIDAN (ZQET713) ZQET713 | 9 466 грн. |
Кухонна мийка Deante Eridan 100x52 антрацит металік (ZQE T713) ZQET713 | 9 590 грн. |
Deante ERIDAN (ZQET713) | 9 466 грн. |
Мийка кухонна Deante Eridan, граніт, металевий антрацит (ZQET713) | 9 466 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Deante Eridan ZQE G713
Ціни на Deante Eridan ZQE G713 |
---|---|---|---|---|
Deante Eridan ZQE G113 860x500 | від 6 686 грн. | 4 пропозиції | ||
Deante Eridan ZQE G713 1000x520 | від 7 802 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →