Кухонна мийка Deante Xylo ZEX 0203 800x435
Deante Xylo ZEX 0203 |
|
Мийка не вбирає запахи, стійкий до високих температур (250 °C)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Xylo ZEX 0203 800x435
Кухонная мойка Deante Xylo ZEX 3203 XYLOZEX3203 | 5 037 грн. |
Кухонная мийка Deante Xylo ZEX 3203 | 6 030 грн. |
Кухонна мийка Deante Xylo ZEX 3203 XYLOZEX3203 | 5 041 грн. |
Кухонна мийка Deante Xylo ZEX 3203 | 5 031 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →