Кухонна мийка Deante Momi ZKM A10A 500x450
Фото 10 |
Deante Momi ZKM A10A |
|
Поверхня миття стійка до ударів, високих температур (до 250 ° C) та знебарвлення, має антисептичні та гідрофобні властивості.
У комплекті сифон із можливістю підключення посудомийної чи пральної машини. Кришка на злив із гранітного композиту під колір миття.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Momi ZKM A10A 500x450
Усі ціни 37 →Кухонна мийка Deante Momi 50х45 nero ZKMN10A | 8 394 грн. |
Гранітна кухонна мийка Deante MOMI (ZKMS10A) ZKMS10A | 9 539 грн. |
Гранітна кухонна мийка Deante MOMI (ZKMA10A) | 9 539 грн. |
Кухонна мийка Deante Momi Alabaster ZKMA10A | 10 168 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →