Кухонна мийка Deante Sabor ZCB 6103 450x478
Фото 8 |
Deante Sabor ZCB 6103 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Sabor ZCB 6103 450x478
Усі ціни 35 →Deante Deante Sabor 450х478х217мм (ZCBC103) | 10 099 грн. |
Мийка кухонна керамічна Deante Sabor ZCB 6103 47.5х45 см біла 45921932 | 8 852 грн. |
Керамічна кухонна мийка Deante SABOR (ZCBC103) ZCBC103 | 11 555 грн. |
Кухонна мийка Deante Sabor 45x48 капучино (ZCB C103) ZCBC103 | 11 705 грн. |
Dante SABOR (ZCBC103) | 11 555 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →