Кухонна мийка Deante Zorba ZQZ X113 760x440
Відео 1Фото 9 |
Deante Zorba ZQZ X113 580x440760x440 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Zorba ZQZ X113 760x440
Усі ціни 57 →Deante Deante Zorba 760х440х160мм (ZQZ2113) | 5 599 грн. |
Кухонна мийка Deante ZORBA (ZQZ7113) ZQZ7113 | 5 677 грн. |
Кухонна мийка Deante Zorba 76x44 графіт (ZQZ 2113) ZQZ2113 | 5 751 грн. |
Deante ZORBA (ZQZ2113) | 5 677 грн. |
Кухонна мийка Deante Zorba (ZQZ7113) | 5 677 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Deante Zorba ZQZ X113
Ціни на Deante Zorba ZQZ X113 |
---|---|---|---|---|
Deante Zorba ZQZ X11A 580x440 | від 4 686 грн. | 40 пропозицій | ||
Deante Zorba ZQZ X113 760x440 | від 4 514 грн. | 60 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →