Кухонна мийка Deante Funk ZQQ X113 760x440
Фото 3 |
Deante Funk ZQQ X113 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Funk ZQQ X113 760x440
Кухонная мойка Deante FUNK ZQQ 7113 | 3 847 грн. |
Кухонна мийка Deante Funk ZQQ 7113 пісочний граніт | 5 848 грн. |
Кухонная мойка Deante FUNK ZQQ 2113 | 3 847 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →