Корпус Deepcool CC360 ARGB білий (R-CC360-WHAPM3-G-1)
Відео 5Фото 15 |
Корпус призначений для енергоефективного комп'ютерного збирання на основі материнської плати micro-ATX. Подібний кейс дозволяє зібрати ПК із найвищим рівнем продуктивності. Для процесорної вежі доступно 165 мм, що дасть можливість використовувати потужний CPU. Під установку дискретної відеокарти відведено 320 мм, чого вистачить для створення професійної графічної підсистеми. Комп'ютерний корпус Deepcool CC360 ARGB забезпечений передньою кришкою, що добре продувається.
Фасад отримав кілька великих вентканалів, захищених протипиловою сіткою. Циркуляція повітря організована за допомогою трьох заводських вентиляторів. Платформа оснащена LED-підсвічуванням з яскравими ефектами ARGB-ілюмінації. Для підвищення декоративної цінності у конструкції корпусу передбачена оглядова бічна кришка із суцільної скляної панелі. У такому кейсі є місце встановлення потужної системи рідинного охолодження. Під верхньою кришкою є монтажний майданчик для 240 мм радіатора. Замість передніх вентиляторів можна використовувати рідинний теплообмінник 360 мм. Блок інтерфейсів доповнено кнопкою перемикання світлових ефектів.
Купити Deepcool CC360 ARGB білий
Усі ціни 36 →Deepcool CC360 ARGB без БЖ (R-CC360-WHAPM3-G-1) White R-CC360-WHAPM3-G-1 | 2 569 грн. |
Корпус DeepCool CC360 WH ARGB (R-CC360-WHAPM3-G-1) без БЖ R-CC360-WHAPM3-G | 2 569 грн. |
Корпус Deepcool CC360 Wh Argb (R-CC360-WHAPM3-G-1) | 2 570 грн. |
Корпус DeepCool CC360 WH ARGB (R-CC360-WHAPM3-G-1) без БП R-CC360-WHAPM3-G | 2 569 грн. |
Велика міць у компактному корпусі
Deepcool CC360 ARGB є корпусом mini tower, який незважаючи на свої скромні розміри, пропонує широкі можливості для складання потужного ПК. Підтримка установки повітряного та рідинного охолодження, включаючи місце для габаритних радіаторів 240 – 360 мм, дозволяє створити систему здатну ефективно охолоджувати високопродуктивні процесори. Однак, необхідно враховувати обмеження щодо довжини відеокарти (320 мм) та блоку живлення (160 мм). Знімний кошик для HDD 3.5” та два слоти для SSD 2.5” спрощують встановлення та забезпечують достатньо місця для зберігання даних.
Вибери собі настрій
Три встановлені 120 мм вентилятори з ARGB підсвічуванням додають не тільки ефективності системі охолодження, але і стилю блоку. Користувачі можуть керувати підсвічуванням через материнську плату чи окремий контролер, створюючи унікальну атмосферу всередині корпусу. Завдяки прихованій розводці проводів та скляній бічній кришці, внутрішній простір виглядає акуратно та естетично. Магнітні фільтри на верхній панелі не тільки спрощують очищення від пилу, але й підтримують чистоту та порядок усередині корпусу.
Модификації Deepcool CC360 ARGB
Ціни на Deepcool CC360 ARGB |
---|---|---|---|---|
Deepcool CC360 ARGB білий | від 2 324 грн. | 38 пропозицій | ||
Deepcool CC360 ARGB чорний | від 2 230 грн. | 33 пропозиції |