Корпус Deepcool білий (R-MACUBE110-WHNGM1N-G-1)
Відео 28Фото 15 |
Даний корпус прагне об'єднати в собі практичність, компактність і відповідність новітнім комп'ютерним стандартам. Платформа отримала форм-фактор Mini Tower. Піддон материнської плати створений під рішення розміру micro-ATX або mini-ITX. При цьому кейс дає можливість використовувати повнорозмірні комплектуючі. Так, на шасі легко стане процесор з вежею до 165 мм у висоту, а при створенні графічної підсистеми можна використовувати відеокарту довжиною до 320 мм.
Для довгих відеоадаптерів передбачена підтримуюча планка, вона включена в штатну комплектацію. Додатково комп'ютерний корпус Deepcool MACUBE 110 має встановлений вентилятор, який розміщується ззаду. Щоб підкреслити вишуканий стиль кейса, головна боковина виконана у вигляді прозорої панелі із загартованого скла. Передня панель-масив пластика з вентиляційними каналами на торцевій частині. Внутрішня компоновка шасі передбачає монтаж блоку живлення знизу, при цьому місце установки БЖ красиво відгороджено захисним кожухом. Двосекційна конструкція платформи дозволяє зробити збірку більш естетичною і менш гарячою. Даний корпус використовує сучасні технології Deepcool і в той же час є доступним за ціною.
Купити Deepcool білий
Усі ціни 50 →Deepcool MACUBE 110 Tempered Glass без БЖ (R-MACUBE110-WHNGM1N-G-1) White | 2 009 грн. |
Корпус DeepCool Macube 110 White (R-MACUBE110-WHNGM1N-G-1) без БЖ R-MACUBE | 2 009 грн. |
Корпус Deepcool Macube 110 Wh (R-MACUBE110-WHNGM1N-G-1) | 2 009 грн. |
Корпус Deepcool MACUBE110 WH | 1 980 грн. |
мінімалістичний дизайн, двері із загартованого скла на магнітах. товщина металу, фарбування, якість гвинтів та різьблення під них. C L U B O K: користуюся Deepcool MACUBE 110 BK менше місяця |
Модификації Deepcool
Ціни на Deepcool |
---|---|---|---|---|
Deepcool білий | від 1 699 грн. | 51 пропозиція | ||
Deepcool чорний | від 2 198 грн. | 19 пропозицій |
Корпус не для тиші, у нього великий вентиляційний люк, через який проходить шум.
Радує красивий вигляд комплектуючих, що світяться, через злегка тоноване скло, але сильно псує враження залишене за час складання. Маса корпусу, як у мого минулого, за сорок гривень. Якби я його доторкнувся до покупки - рік би ще потерпів і купив NZXT за 100 доларів. Дивіться Gamemax до 1000 гривень, а якщо подобається дизайн, не пошкодуйте грошей на NZXT.