Корпус Cougar MX330-G Pro білий
Відео 3Фото 12 |
Cougar MX330-G Pro білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Відсіків 5.25":1 шт
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":4 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Cougar MX330-G Pro білий
Усі ціни 28 →Cougar MX330-G Pro Tempered Glass без БЖ White MX330-G PRO WHITE | 2 599 грн. |
Корпус Cougar MX330-G Pro White (385NC30.0003) | 2 419 грн. |
Корпус Cougar MX330-G Pro (White) | 2 346 грн. |
Ігровий корпус, 2*3.5"+1*5.25"+3*2.5", скляне вікно Cougar mx330-g Pro (Wh | 2 490 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cougar MX330-G Pro
Ціни на Cougar MX330-G Pro |
---|---|---|---|---|
Cougar MX330-G Pro білий | від 2 295 грн. | 28 пропозицій | ||
Cougar MX330-G Pro чорний | від 2 260 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →