Блок живлення Deepcool PX-G PX850G WH
Відео 3Фото 9 |
Deepcool PX-G PX850G WH |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Купити Deepcool PX-G PX850G WH
Усі ціни 26 →Блок живлення DeepCool PX850G WH (R-PX850G-FC0W-EU) 850W R-PX850G-FC0W-EU | 6 519 грн. |
Блок живлення Deepcool PX 850 W 80+Gold PX850G White (R-PX850G-FC0W-EU) | 6 219 грн. |
Блок живлення Deepcool PX850G WH (R-PX850G-FC0W) | 6 045 грн. |
Блок живлення Deepcool PX850G Wh (R-PX850G-FC0W) | 6 519 грн. |
Блок питания Deepcool PX850G Wh (R-PX850G-FC0W) | 6 519 грн. |
Купив нещодавно, з коробки видає чи то писк, чи то свист без навантаження. Він не дуже нав'язливий, для мене не критично, але за такі гроші такої нісенітниці в блоці не повинно бути. Очевидно, повна лотерея. Нормально не встав у мій корпус, не зовсім збіглося різьблення блоку з отвором корпусу (Deepcool matrex 55 MESH). Брав під абгрейд, відповідно зараз про рівень шуму під гарним навантаженням нічого сказати не можу. Пишу цей відгук з метою попередити потенційного покупця про проблему з писком, бо у нас про таку проблему мало пишуть. Те саме можна сказати про інше забарвлення, бо навряд чи вони мають якісь відмінності. - Приємний зовнішній вигляд
- Кількість роз'ємів для підключення та роз'єм для 40 лінійки РТХ - Гарна комплектація товару та приємна коробка. - Писк із коробки.
- Перед покупкою треба перевіряти. Alkine!: користуюся Deepcool PX850G WH менше місяця |
Як хороша модель, є все що можете побажати, але саме мій примірник пищав під невеликим навантаженням, саме коли я працюю і мені потрібна тиша, що повністю перекреслює будь-які його переваги. При цьому звук постійно з'являється і пропадає, а через те, що він досить високий, його дуже чутно навіть на фоні мого не дуже тихого корпусу. Хтось чутливий до таких речей і стикався з подібним зрозуміє, що сидіти без навушників просто неможливо. Я знаю, що це може статися у будь-якої моделі і залежить скоріше від примірника, але є тенденція, що у одних виробників проблема більш виражена, ніж у інших, тому майте на увазі.
Магазин спочатку запропонував віддати на діагностику, але це сумнівна перспектива. Пощастило, що просто погодилися повернути кошти (дякую, Elmir). І майте на увазі, блок пофарбувань повністю, навіть різьблення всередині. Як тільки вкрутіть його собі в корпус, то поцарапаєте фарбу, що цілком може стати приводом відмовити у поверненні. - Дуже тихо працює система охолодження (я щось чув лише якщо піднести до вуха блок). Можливо при високих навантаженнях буде гучніше, але у вас у такому випадку, думаю, взагалі тихо не буде
- 16 pin, навіть якщо не потрібен зараз, блок зазвичай береться на досить довгий рядок, швидше за все ви встигнете обновити інше залізо і він може знадобитися - Поки що відсутні професійні тести, але ті що є показують що блок, судячи з усього, наслідує досить вдалу модель-предшественника, і укомплектований якісно. - Писк під час роботи Дима П: користуюся Deepcool PX850G менше місяця |
Подвійна сертифікація
DeepCool PX850G WH – блок живлення нового стандарту ATX 3.0, тобто з посиленим 16-піновим кабелем живлення відеокарти, здатним передавати до 600 Вт. Класичні 6+2-пінові відеокарткові конектори, зрозуміло, також присутні. Здобув відразу дві авторитетні нагороди за високу енергоефективність: 80 PLUS Gold та Cybenetics Gold, що означає ККД до 92%.
Парні конденсатори
Побудований на прогресивній схемотехніці із цифровою стабілізацією LLC та роздільними лініями DC-DC. Високовольтних японських конденсаторів високотемпературної серії 105 ° C відразу дві штуки, що забезпечує час утримання живлення до 16 мс при повному навантаженні 850 Вт. А вентилятор збільшеного діаметра 135 мм побудований на зносостійкому підшипнику FDB.
Пасивне охолодження
Користувач може самостійно перемикатися між постійно активним та напівпасивним режимами охолодження, коли вентилятор за технологією Zero RPM повністю зупиняється при низькому навантаженні на БЖ. Пристрій надійно захищений від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження та перегріву, що підтверджується гарантією цілих 10 років.
Модификації Deepcool PX-G
Ціни на Deepcool PX-G |
---|---|---|---|---|
Deepcool PX-G PX850G | від 5 935 грн. | 40 пропозицій | ||
Deepcool PX-G PX850G WH | від 5 926 грн. | 26 пропозицій | ||
Deepcool PX-G PX1000G | від 7 023 грн. | 18 пропозицій | ||
Deepcool PX-G PX1000G WH | від 6 992 грн. | 37 пропозицій | ||
Deepcool PX-G PX1200G | від 8 282 грн. | 31 пропозиція | ||
Deepcool PX-G PX1200G WH | від 8 282 грн. | 34 пропозиції |