Мишка
Defender Ultra MM-315 (52315)
Фото 4 |
Defender Ultra MM-315 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender Ultra MM-315
Усі ціни 28 →Мишка Defender Ultra MM-315, бездротова, 1200dpi., 6кн. чорна | 229 грн. |
Defender Ultra MM-315 Wireless Black (52315) | 264 грн. |
Мышь Defender Ultra MM-315 Wireless Черная (52315) 52315 | 261 грн. |
Defender Ultra MM-315 Wireless Black (52315) | 299 грн. |
Defender Ultra MM-315 Black | 229 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →