Defender Wolverine GM-700L (52700)
Відео 1Фото 12 |
Defender Wolverine GM-700L |
|
Порівняно недорога ігрова комп'ютерна мишка з ергономічним корпусом, високоточним оптичним сенсором та вбудованим RGB-підсвічуванням з 14 встановленими режимами роботи. Модель позиціонується виробником у доступний ціновий сегмент і може стати хорошим вибором як просто для користувачів, які люблять час від часу пограти в комп'ютерні ігри, так і для кіберспортсменів-початківців.
Defender Wolverine GM-700L - це провідна модель, розрахована на підключення до USB-порту комп'ютера або ноутбука. Також важливо звернути увагу на несиметричну форму корпусу, в якому передбачені спеціальні підставки під великий палець та мізинець правої руки. Дозвіл девайса можна регулювати в межах 800 - 12800 DPI, при цьому оптичний сенсор зберігає стабільну роботу навіть при різких ривках до 20 G. Що ж до кнопок, то їх передбачено шість: дві основні, дві бічні і дві під колесом мишки. Фірмове програмне забезпечення Defender Game Center дозволяє програмувати деякі кнопки та створювати для них окремі макроси.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Купити Defender Wolverine GM-700L
Усі ціни 23 →Мышка Defender (52700) Wolverine GM-700L RGB, 7 кнопок, 12800 dpi 52700 | 415 грн. |
Defender Wolverine GM-700L RGB USB Black 52700 | 399 грн. |
Defender Wolverine GM-700L (52700) RGB 7кнопок 12800 dpi | 535 грн. |
Мышь DEFENDER (52700) Wolverine GM-700L RGB, 7 кнопок, 12800 dpi 52700 | 408 грн. |
Мишка Defender Wolverine GM-700L RGB USB Black (52700) 52700 | 349 грн. |