Ноутбук Dell Inspiron 15 5510
Відео 14Фото 9 | від 26 999 до 36 599 грн. Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i5, 11300H, 3.1 ГГц Відеокарта:Iris Xe Graphics G7 80EUs ОЗП:8 / 16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home / Windows 11 Pro Вага ноутбука:1.75 кг |
Модифікації Dell Inspiron 15 5510 2
5510-5105 | Core i5 | 11300H | 8 ГБ | Iris Xe Graphics G7 80EUs | SSD M.2 | 512 ГБ | 26 999 грн. | Порівняти ціни 3 |
5510-5112 | Core i5 | 11300H | 16 ГБ | Iris Xe Graphics G7 80EUs | SSD M.2 | 512 ГБ | 36 599 грн. | Порівняти ціни 3 |
Відеоогляди
Dell Inspiron 5510 (2021) Review and Unboxing - The Best 15" Laptop?
30 вересня 2021322 580 переглядів
Dell Inspiron 15-5510 (2021) - First Impressions Review
13 липня 2021107 455 переглядів
Dell Inspiron 15-5510/5518 (2021) - SSD and RAM Upgrade Guide
14 липня 202195 860 переглядів
Dell Inspiron 15 5510 i3 11gen | new launched laptop 2021 best laptop under 50000|unboxing & Review
25 липня 20211 491 перегляд
UNBOXING!! DELL INSPIRON 15 5510
17 вересня 2021174 перегляда
REPLACING A LAPTOP FAN in a Dell Inspiron 15 5510 [DIY VLOG]
24 травня 2022196 переглядів
Dell Inspiron 15 5510 inside view #laptop #computer #delllaptop
25 липня 2023417 переглядів
Inspiron 15, 5510 Build đặt cấu hình theo yêu cầu từ website nhà sx tại Mỹ
4 січня 2022103 перегляда
Dell Inspiron 15 5510 LAPTOP REVIEW
7 січня 20223 846 переглядів
Dell Inspiron 15-5510/5518 - Battery and Touchpad Replacement Guide
15 липня 202112 057 переглядів
Dell Inspiron 15-5510/5518 - Fan and Heatsink Cleaning Guide
2 серпня 20219 386 переглядів
Dell Inspiron 15-5510/5518 - DC Power Jack Replacement Guide
2 серпня 20212 877 переглядів
Dell Inspiron 15-5510/5518 - M.2 WiFi Card Replacement Guide
2 серпня 20216 202 перегляда
DELL Inspiron 15 5510-5105 - Ekspresowy test
28 червня 2023971 перегляд
Як вибрати ноутбук
Все про зарядки
АксесуариВсі аксесуари для Dell 5510-5105 →
Рекомендуємо
від 28 899 грн.
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i5, 1135G7, 2.4 ГГц, ОЗП 12 ГБ, DDR4, Iris Xe Graphics G7 80EUs, SSD M.2, 256 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, швидка зарядка, 1.75 кг
від 27 699 грн.
15.6 ", 1920x1080 (16:9), *VA, Core i5, 1135G7, 2.4 ГГц, ОЗП 8 ГБ, DDR4, Iris Xe Graphics G7 80EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, Windows 11 Home, швидка зарядка, автономний+, 1.73 кг
від 25 999 грн.
16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, Core i5, 1135G7, 2.4 ГГц, ОЗП 8 ГБ, DDR4, Iris Xe Graphics G7 80EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, 1.88 кг
від 23 399 грн.
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Ryzen 3, 5300U, 2.6 ГГц, ОЗП 8 ГБ, DDR4, Vega 6, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, швидка зарядка, сканер відбитків, 1.75 кг
від 23 899 грн.
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Ryzen 5, 7520U, 2.8 ГГц, ОЗП 8 ГБ, LPDDR5, Radeon 610M, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 11 Home, швидка зарядка, 1.63 кг
від 22 827 грн.
16 ", 1920x1200 (16:10), IPS, Core i7, 11370H, 3.3 ГГц, ОЗП 8 ГБ, DDR4, Iris Xe Graphics G7 96EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 11 Home, 1.88 кг
від 29 999 грн.
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i5, 1135G7, 2.4 ГГц, ОЗП 8 ГБ, DDR4, Iris Xe Graphics G7 80EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 10 Home, Wi-Fi 6, швидка зарядка, сканер відбитків, автономний, 1.7 кг
від 26 499 грн.
15.6 ", 1920x1080 (16:9), OLED, Core i7, 1165G7, 2.8 ГГц, ОЗП 12 ГБ, DDR4, Iris Xe Graphics G7 96EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, 1.8 кг
від 26 599 грн.
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i5, 1135G7, 2.4 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, без апгрейду ОЗП, Iris Xe Graphics G7 80EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, швидка зарядка, 1.65 кг
від 26 371 грн.
15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, Core i5, 1035G1, 1 ГГц, ОЗП 12 ГБ, DDR4, UHD Graphics G1, SSD M.2, 256 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 10 Home, швидка зарядка, 1.7 кг
від 26 100 грн.
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i5, 1135G7, 2.4 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, без апгрейду ОЗП, Iris Xe Graphics G7 80EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 11 Home, 1.8 кг
від 28 108 грн.
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i7, 1165G7, 2.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, без апгрейду ОЗП, Iris Xe Graphics G7 96EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 11 Home, 1.8 кг