Рюкзак Deuter Guide 30+ SL 36 л
Фото 6 |
Deuter Guide 30+ SL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Guide 30+ SL 36 л
Усі ціни 14 →Рюкзак Deuter Guide 30+ SL arctic-navy | 6 500 грн. |
Туристичний рюкзак Deuter Guide 30+ SL Arctic - Navy (33610173329) 3361017 | 5 814 грн. |
Рюкзак Deuter Guide 30+ SL цвет 3329 arctic-navy 33610173329 | 6 840 грн. |
Рюкзак Deuter Guide 30+ SL колір 3329 arctic-navy | 6 840 грн. |
Рюкзак Deuter Guide 30+ SL navy-granite | 6 500 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості рюкзака Deuter Guide 30+ SL:
- Опис моделі вказано за сезон 2013. У продажу від інтернет-магазинів можливо доступні моделі за інший сезон
- Артикул 33563-7490 — 2013 рік, чорний колір
- Артикул 33563-8430 — 2013 рік, жовтий колір
- Артикул 33569-5014 — 2011 рік, фіолетовий колір
- Артикул 33569-9810 — 2011 рік, жовтий колір
Модификації Deuter Guide 30+ SL
Ціни на Deuter Guide 30+ SL |
---|---|---|---|---|
Deuter Guide 30+ SL 36 л | від 5 814 грн. | 15 пропозицій | ||
Deuter Guide 40+ SL 48 л 2013 | від 6 494 грн. | 16 пропозицій | ||
Deuter Guide 40+ SL 2019 48 л 2019 | від 6 494 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →