Рюкзак Deuter Race EXP Air 12 л (32133)
Відео 5Фото 4 |
Deuter Race EXP Air |
|
Опис моделі вказано за 2014 сезон. У продажу від інтернет-магазинів можливо доступні моделі за інший сезон
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Race EXP Air 12 л
Усі ціни 9 →Рюкзак Deuter Race EXP Air 17 petrol-arctic | 3 730 грн. |
Рюкзак Deuter Race EXP Air 1335 marine-dusk 32044211335 | 4 120 грн. |
Рюкзак Deuter Race EXP Air cranberry-maron (5528) / Розмір до 15л | 3 920 грн. |
Рюкзак Deuter Race EXP Air 17 cranberyy-maron | 3 730 грн. |
Рюкзак Deuter Race EXP Air 2269 pistachio-pine 32044212269 | 4 120 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Сезонність:
- Артикул 32133-7130 — 2014 рік, чорний колір
- Артикул 32133-5350 — 2014 рік, червоний колір
- Артикул 32133-2431 — 2014 рік, зелений колір
РекомендуємоПорівняти в таблиці →