Рюкзак Deuter Futura 24 SL 24 л
Відео 2Фото 6 |
Deuter Futura 24 SL 24 л30 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Futura 24 SL 24 л
Усі ціни 13 →Рюкзак Deuter Futura 24 SL 34224 3218 | 4 230 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 24 SL seagreen-forest | 6 360 грн. |
Туристичний рюкзак Deuter Futura 24 SL Cranberry - Maron (34002185528) 340 | 6 360 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 24 SL Seagreen Forest 34002182247 | 6 360 грн. |
Похідний рюкзак Deuter Futura 24 SL Blue 340052113330 | 7 500 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Сезонність:
- Артикул 34224-9503 — 2014 рік, помаранчевий колір
- Артикул 34224-6461 — 2014 рік, коричневий колір
- Артикул 34221-9500 — 2013 рік, помаранчевий колір
- Артикул 34221-6461 — 2013 рік, коричневий колір
- Артикул 34221-3980 — 2012 рік, синій колір
Модификації Deuter Futura 24 SL
Ціни на Deuter Futura 24 SL |
---|---|---|---|---|
Deuter Futura 24 SL 24 л | від 4 230 грн. | 14 пропозицій | ||
Deuter Futura 30 SL 30 л | від 4 560 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →