Рюкзак Deuter XV 3 SL 2018 21 л (3850518)
Відео 2Фото 6 |
Deuter XV 3 SL 2018 |
|
В основне відділення передбачений доступ зі спини.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter XV 3 SL 2018 21 л
Усі ціни 28 →Рюкзак Deuter XV 3 SL 21 л 3850518 5005 | 4 960 грн. |
Рюкзак Deuter XV 3 SL 21 л (3850518 5005) 3850518 5005 | 4 960 грн. |
Рюкзак Deuter XV 3 SL колір 3379 navy-midnight 3850518 3379 | 4 960 грн. |
Міський рюкзак Deuter XV 3 SL 21л Black (38505187000) 38505187000 | 4 960 грн. |
Рюкзак Deuter XV 3 SL (navy-midnight) 3850518 3379 | 4 960 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →