Душова кабіна Devit Up 91x91 права
Відео 11Фото 4 |
Devit Up FEN2110R |
|
Додатково може комплектуватися піддоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Up 91x91 права
Душова кабіна DEVIT UP 90x90 см права (Профіль - хром, скло - прозоре) FEN | 23 320 грн. |
Душевая кабина DEVIT UP 90x90 см правая (Профиль - хром, стекло - прозрачн | 11 373 грн. |
Душова кабіна DEVIT UP FEN2110BR 90х90 см. Права, скло прозоре, профіль - | 29 878 грн. |
Душова кабіна DEVIT UP 90x90 см права (Профіль - чорний матовий, скло - пр | 29 878 грн. |
Душевая кабина DEVIT UP 90x90 см правая (Профиль - черный матовый, стекло | 29 875 грн. |
Відеоогляди
Модификації Devit Up
Ціни на Devit Up |
---|---|---|---|---|
Devit Up 91x91 ліва | від 11 371 грн. | 5 пропозицій | ||
Devit Up 91x91 права | від 11 373 грн. | 5 пропозицій | ||
Devit Up 101x101 ліва | від 26 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Devit Up 101x101 права | від 26 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Devit Up 121x81 ліва | від 27 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Devit Up 121x81 права | від 27 200 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →