Душова кабіна Devit Up 101x101 права
Відео 11Фото 4 | 26 800 грн. Купити! Душова кабіна DEVIT UP 100x100 см права (Профіль - чорний матовий, скло -Santechshara.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Devit Up FEN2210R |
|
Додатково може комплектуватися піддоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Devit Up
Ціни на Devit Up |
---|---|---|---|---|
Devit Up 91x91 ліва | від 11 371 грн. | 5 пропозицій | ||
Devit Up 91x91 права | від 11 373 грн. | 5 пропозицій | ||
Devit Up 101x101 ліва | від 26 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Devit Up 101x101 права | від 26 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Devit Up 121x81 ліва | від 27 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Devit Up 121x81 права | від 27 200 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →