Литий диск Dezent TA 7x17/5x114,3 ET35 DIA66,1
Відео 1Фото 7 | від 7 478 до 8 998 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Dezent TA 119
Характеристики
Dezent TA 7x17/5x114,3 ET35 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TA 7x17/5x114,3 ET35 DIA66,1
Сортувати
Dezent TA DARK - Schwarz Frontpoliert (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET35 DIA66.1) | 8 699 грн. |
Dezent TA (7J x 17 5x114.3 ET35 DIA66.1) На замовлення з Європи. | 8 438 грн. |
Диски Dezent TA 7x17 5x114,3 ET35 DIA66,1 (silver) (1001887194) | 7 478 грн. |
Dezent TA SILVER - Silber (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET35 DIA66.1) | 7 999 грн. |
Диски Dezent TA 7x17 5x114,3 ET35 DIA66,1 (black front polished) (10020351 | 8 140 грн. |
Диски DEZENT TA dark R17 W7 PCD5x114,3 ET35 DIA66,1 ID313421 | 8 998 грн. |
Диски DEZENT TA silver R17 W7 PCD5x114,3 ET35 DIA66,1 ID313511 | 8 227 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі