Литий диск MAK Davinci 6,5x17/5x114,3 ET40 DIA60,1
Відео 26Фото 11 | від 7 115 до 9 099 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації MAK Davinci 147
Характеристики
MAK Davinci 6,5x17/5x114,3 ET40 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Davinci 6,5x17/5x114,3 ET40 DIA60,1
Сортувати
MAK DaVinci R17 W6.5 PCD5x114,3 ET40 DIA60.1 Gloss Black | 7 115 грн. |
Mak DAVINCI Black Mirror Face (R17 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA60.1) | 9 099 грн. |
MAK Davinci (6.5J x 17 5x114.3 ET40 DIA60.1) Black Mirror На замовлення з | 8 052 грн. |
Диски Mak DaVinci 6,5x17 5x114,3 ET40 DIA60,1 (black mirror face) (1002239 | 8 429 грн. |
MAK DaVinci R17 W6.5 PCD5x114,3 ET40 DIA60.1 Black mirror | 7 518 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі