Литий диск Dezent TX 7,5x17/5x120 ET32 DIA72,6
Відео 1Фото 43 | від 4 317 до 7 797 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):32 мм |
Модифікації Dezent TX 141
Характеристики
Dezent TX 7,5x17/5x120 ET32 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TX 7,5x17/5x120 ET32 DIA72,6
Сортувати
Dezent TX R17 W7.5 PCD5x120 ET32 DIA72.6 Silver | 7 797 грн. |
Dezent TX 7.5x17 5x120 ET32 DIA72.6 S | 4 620 грн. |
Dezent TX 7.5x17 5x120 ET32 DIA72.6 S | 4 514 грн. |
Dezent TX (R17 W7,5 PCD5x120 ET32 DIA72,6) 1927124 | 4 317 грн. |
Диск Dezent TX 7.5x17 5x120 ET32 DIA72.6 S | 4 920 грн. |
Dezent TX R17 W7.5 PCD5x120 ET32 DIA72.6 MATT GRAPHITE | 7 797 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі