Литий диск Zorat 2747 7,5x17/5x120 ET32 DIA72,6
від 4 934 до 5 965 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):32 мм |
Модифікації Zorat 2747 6
Характеристики
Zorat 2747 7,5x17/5x120 ET32 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 2747 7,5x17/5x120 ET32 DIA72,6
Сортувати
Литые диски ZW 2747 R17 W7.5 PCD5x120 ET32 DIA72.6 (BFP) 1001123771 | 5 145 грн. |
ZW 2747 7,5x17/5x120 D72,6 ET32 BF-P | 5 182 грн. |
ZW 2747 (R17 W7.5 PCD5x120 ET32 DIA72.6) BFP | 5 303 грн. |
Диски ZW 2747 7,5x17 5x120 ET32 DIA72,6 (BFP) | 4 934 грн. |
Zorat Wheels 2747 7.5x17 5x120 ET32 DIA72.6 BF | 5 020 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Схожі